Wczytuję dane...
Model: 31849
Kod producenta: 587282
Waga produktu: 0.0000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Medivet

Zastosowanie: Pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych psów (załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów, nadmierna wokalizacja i wylizywanie)

Działanie: Pomoc w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku (odłączenie szczeniaka od matki i jego socjalizacja w nowym otoczeniu, zmiana otoczenia, udział w szkoleniu, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w psim hotelu, podróż, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)

Dawkowanie: Może być stosowany u psów w każdym wieku, również u szczeniąt. Nie powinien zostawiać plam na meblach/dywanach, dla pewności zalecamy spróbować najpierw na małej powierzchni. Ważne: Każdy pies może reagować osobniczo na preparat, dlatego zaleca się powtarzanie aplikacji, jeśli nastąpi spadek efektu działania. Stosować do momentu ustąpienia problemu behawioralnego lub sytuacji kryzysowej. Aby uzyskać długotrwały efekt działania zalecane jest zastosowanie Obroży adaptacyjnej dr Seidla. Nie stosować bezpośrednio na psa!

Rozmiar: 75 cm

Polecamy