Wczytuję dane...

FITMIN

Jesteśmy hodowcami, a nasza praca podtrzymuje ducha pierwotnych założycieli, głęboko zakorzenionych w hodowli zwierząt. Pierwotnie zajmowaliśmy się produkcją karmy dla naszych własnych zwierząt i zwierząt naszych przyjaciół, aż w ciągu 20 lat z rodzinnej firmy rozwinęliśmy się w światową markę. Marka Fitmin to produkty superpremium i premium, które tworzone są z myślą o potrzebach zwierząt przez całe ich życie i na różnym poziomie aktywności. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie wiejskiego gospodarstwa rolnego, gdzie posiadamy również moce produkcyjne.

Korzystamy z doświadczenia własnej hodowli Fitmin border collie, naszych specjalistów żywienia oraz bliskiej współpracy z głównymi hodowcami i ludźmi sukcesu z różnych dziedzin działalności ze zwierzętami. Fitmin to flagowa linia produktów firmy Dibaq a.s. z siedzibą w małej czeskiej miejscowości Helvíkovice. Mimo, że firma nie jest producentem na dużą skalę i zachowała status „firmy rodzinnej”, nasz zakład wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, która pozwala nam wytwarzać produkty wysokiej jakości.

Wieloletnie wspólne doświadczenie nauczyło nas, że do żywienia każdego zwierzęcia należy podchodzić indywidualnie. Zaprojektowaliśmy serię pasz Fitmin, aby zaoferować karmę, która zaspokaja potrzeby konkretnego zwierzęcia w każdym momencie jego życia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów