Wczytuję dane...

CANUN

Karmy CANUN zostały opracowane przez lekarzy weterynarii i dietetyków hiszpańskich, posiadają jednak wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży w Polsce.

Główną zaletą tego produktu, a jednocześnie czynnikiem różniącym go od innych marek tego typu obecnych na polskim rynku jest fakt, że sucha karma CANUN produkowana jest z MIĘSA SUSZONEGO (kurczak, jagnięcina, wieprzowina). Dzięki temu rozwiązaniu marka uczciwie zapracowała już na swoją obecną pozycję w innych krajach Europy Południowej, gdzie jest znana i ceniona przez ludzi związanych z hodowlą i leczeniem psów. Teraz przyszedł czas, aby polscy właściciele  czworonogów zapoznali się z produktem oferującym bardzo dobrą jakość w konkurencyjnej cenie.

DLA SZCZENIĄT Produkujemy karmy, które dostarczają wszystkich składników odżywczych potrzebnych szczeniętom w celu zapewnienia optymalnego rozwoju i zdrowego wzrostu. Dostarczamy składniki odżywcze, takie jak omega-3 i naturalne przeciwutleniacze, aby wzmocnić ich układ odpornościowy.

DLA PSÓW DOROSŁYCH Oferujemy rozwiązania dla wszystkich zwierząt domowych; dla naszych nierozłącznych współlokatorów, dla bardziej aktywnych fizycznie i dla najbardziej wymagających sportowców.

DLA ZWIERZĄT Z NIETOLERANCJĄ POKARMOWĄ W Canun wiemy, że niektóre zwierzęta mają specjalne potrzeby, dlatego oferujemy karmę ze składnikami dobranymi na podstawie ich zdolności alergizujących, przeznaczoną dla zwierząt z nadwrażliwością lub nietolerancją na układ pokarmowy lub skórny.

DLA KOTÓW Wzięliśmy pod uwagę szczególne właściwości trawienne kotów, aby stworzyć gamę produktów na każdy etap życia Twojego kociego przyjaciela.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów