Wczytuję dane...

CANUN

Świetna jakość karmy dla psów i kotów, ale w niewygórowanej cenie? Jest to możliwe - tak możemy określić produkty od hiszpańskiej marki Canun. Dopiero zyskuje swoją popularność w Polsce, natomiast my jako miłośnicy czworonogów, wiemy już, że można jej zaufać, dlatego polecamy ją naszym klientom i mamy ją w naszej ofercie.

Receptury karmy Canun są starannie opracowywane przez hiszpańskich lekarzy weterynarii i dietetyków. To właśnie w Hiszpanii i krajach na południu Europy karma Canun jest najbardziej popularna. Cenią ją zarówno domowi właściciele psów i kotów, jak i hodowcy oraz lekarze weterynarii. W Polsce uzyskała niezbędne certyfikaty, dzięki którym została dopuszczona do sprzedaży; ZooGlobal jest jednym z jej dystrybutorów.

Karma dla psów Canun - dlaczego warto ją wypróbować?

Ponieważ mięso, które zawiera jest suszone (jest to drób, jagnięcina lub wołowina). Dodatkowo zawiera witaminy: A, D3 i E. Składy poszczególnych produktów dostosowane są do potrzeb zwierząt w różnych grupach wiekowych (np. Brio Baby, Junior, Premium Puppy) lub o wybranym poziomie aktywności fizycznej (np. Brio Active, Trabajo, Enervit) czy o konkretnych potrzebach dietetycznych (np. Brio Light - niskobiałkowa).

Jeśli jesteś właścicielem psa rasy myśliwskiej lub pracującej, to postaw na Canun Dog Sport. To idealnie skomponowany posiłek dla czworonoga, który nieustannie jest w ruchu. Dzięki wysokiej zawartości białka zapewnia większą ilość energii! Natomiast jeśli wręcz przeciwnie - Twój zwierzak jest już w sędziwym wieku i nie biega już tyle, co kiedyś, wybierz Canun Basique dla seniorów, z większą ilością witamin i minerałów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów