Wczytuję dane...

Karma

Te małe zwierzątka mają często nieproporcjonalnie duży apetyt i ściśle sprecyzowane potrzeby żywieniowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój gryzoń, aby mieć siłę do codziennego funkcjonowania: biegania w kołowrotku, podskakiwania i kopania norek.

Smaczna i pożywna karma dla gryzoni

ZOOglobal to miejsce, gdzie znajdziesz karmę i inne smakołyki dla Twojego królika, chomika, szynszyli czy świnki morskiej. Zadbaliśmy o dostępność pokarmu w różnych formach, dzięki czemu nie tylko dostarcza on zróżnicowanych składników odżywczych, ale jest atrakcyjny dla zwierzęcia, które większość dnia przebywa w klatce. Są to między innymi pożywne kolby o różnych smakach, które są fantastycznym uzupełnieniem diety, pozwalającym równocześnie na regularne ścieranie mocnych, stale wzrastających siekaczy. Dropsy i pastylki to prawdziwe rarytasy dla tych roślinożernych stworzeń, a gryzaki z posypkami, warzywne tunele i naturalne paśniki będą dla nich niewyczerpanym źródłem rozrywki.

Duże, kilkukilogramowe opakowania mieszanek dostępne w naszym sklepie online pozwolą Ci zrobić zapasy ulubionego przysmaku na dłuższy czas.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów